Lokal handlowy Kłodzko

Kłodzko, dolnośląskie

  • 241 000 zł
  • 46,30 m²
  • 5 205,18 zł/m²

Zdjęcie

Krzysztof Wolak

Skontaktuj się

Lokal handlowy Kłodzko

Kłodzko, dolnośląskie

zaktualizowane:
15 maja 2026

241 000 zł

46,30 m²

5 205,18 zł/m²

Lokal handlowy Kłodzko

Zaktualizowane: 15 maja 2026

241 000 zł 46,30 m² 5 205,18 zł/m²

• Typ oferty: lokal użytkowy na sprzedaż
  • Cena: 241 000 zł (5 205,18 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: maj 2026
  • Forma własności: własność
  • Miejsce parkingowe: garaż

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Prezentujemy Państwu ekskluzywny lokal usługowy na sprzedaż

Na sprzedaż wyjątkowy lokal usługowy o powierzchni 46,3 m². Nieruchomość została wykończona z dbałością o każdy detal i utrzymana w doskonałym stanie technicznym oraz wizualnym. To idealna propozycja dla osób poszukujących reprezentacyjnej przestrzeni do prowadzenia biznesu bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów inwestycyjnych. (...)

Agent

Krzysztof Wolak

668 823...

668 823 803

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Krzysztof Wolak

668 823...

668 823 803

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zostaw telefon,
oddzwonimy

Jak najszybciej

zmień