dowolna

Mieszkania Kłodzko – oferty mieszkań w Sudetach

77 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

77 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

Mieszkanie dwupoziomowe Kłodzko

Kłodzko,dolnośląskie

545 220 zł94 m² 5 800,21 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zielone Wzgórze boguszyn mieszkanie z poddaszem i balkonem w otoczeniu natury Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe mieszkanie w inwestycji Zielone Wzgórze idealne dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

551 286 zł41,50 m² 13 284 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:grudzień 2026

2-pokojowy apartament inwestycyjny składający sie z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i ogródka. Lokal znajduje się w inwestycji Nowa Palmiarnia w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

482 250 zł35,97 m² 13 407,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:grudzień 2026

2-pokojowy apartament inwestycyjny składający sie z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i tarasu. Lokal znajduje się w inwestycji Nowa Palmiarnia w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

794 542 zł50,27 m² 15 805,49 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:grudzień 2026

Kłodzko,dolnośląskie

461 320 zł60,70 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zielone Wzgórze Boguszyn mieszkanie z dużym ogrodem i tarasem Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe mieszkanie w inwestycji Zielone Wzgórze Boguszyn idealne dla osób poszukujących komfortu,.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł28,44 m² 59,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem Lokalizacja: kłodzko, ul. Czeska Powierzchnia: 28,44m.kw. Liczba pokoi: 2 Piętro: 0 z 3 Media: woda, prąd, czynsz: 1700 zł Czynsz administracyjny: 90,42 zł Kaucja: 1700 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

448 644 zł53,41 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Apartamenty Owcza Góra 25 komfortowych mieszkań 25 60 m z balkonami, tarasami, ogródkami i miejscami parkingowymi! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą apartamentów w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

388 720 zł45,20 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

855 529 zł45,76 m² 18 696 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego lokalu inwestycyjnego składającego się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu, mieszczącego się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

759 077 zł35,88 m² 21 156 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego lokalu inwestycyjnego składającego się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i tarasu, mieszczącego się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

622 935 zł33,99 m² 18 327 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 660 zł57,80 m² 8 644,64 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zacisze Park II to kameralne osiedle 8 mieszkań, gdzie komfort łączy się z naturą. Oferujemy funkcjonalne mieszkania 3 i 4-pokojowe z ogródkami, tarasami lub balkonami. Jeśli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł48,82 m² 8 500,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nie pobieramy prowizji od strony kupującej! Nieruchomości w Kotlinie prezentują mieszkanie na sprzedaż w Kłodzku przy ul. Walasiewiczówny mieszkanie: powierzchnia mieszkania: 48,82m2 Zdjęcia.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł87 m² 5 229,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Oferuję na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie w kamienicy zlokalizowane w samym centrum Kłodzka. Ul. Armii Krajowej. Mieszkanie składa się z: - przestronnego salonu z wysokim sufitem -.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

410 000 zł50 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1876

Promocja Do sprzedaży komfortowe, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 50 m , położone w wyjątkowej lokalizacji tuż przy Twierdza Kłodzko. Nieruchomość znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 50 m , położone w wyjątkowej lokalizacji tuż przy Twierdza Kłodzko. Nieruchomość znajduje się na 1. piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na wynajem Lokalizacja: kłodzko, ul. Śląska Powierzchnia: 26,30 m.kw. Liczba pokoi: 1 Piętro: 1 z 2 Media: co gazowe, woda, prąd, gaz Czynsz: 1200 zł Czynsz administracyjny: 220 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zimowa

Kościelniki Kłodzko

464 200 zł46,42 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i tarasu. Lokal znajduje się w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zimowa

Kościelniki Kłodzko

424 864 zł48,28 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 4-pokojowe, ul. Zimowa

Kościelniki Kłodzko

530 506 zł71,69 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonów. Lokal znajduje się w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Kłodzko

Kłodzko,dolnośląskie

379 000 zł56,59 m² 6 697,30 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie w Kłodzku położone na pierwszym piętrze. Lokal bezczynszowy, po remoncie. Powierzchnia mieszkania wynosi : 56,59 Nieruchomość składa się z :.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

1 800 zł31,10 m² 57,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem Lokalizacja: kłodzko, ul. Krasińskiego Powierzchnia: 31,10 m.kw. Liczba pokoi: 2 Piętro: 1 z 2 Media: co miejskie, woda, prąd, woda Czynsz najmu: 1800 zł Czynsz: 476 zł.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł88 m² 4 193,18 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Twój wyjątkowy apartament w sercu Kłodzka! Oferuję na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o łącznej powierzchni 88 m w samym centrum Kłodzka. Mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł26,30 m² 57,03 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulna kawalerka o powierzchni 26,30 m zlokalizowana w Kłodzku przy ul. Dunikowskiego na 4 piętrze. Mieszkanie jest funkcjonalne i idealne dla jednej osoby lub pary.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł34,70 m² 46,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kaucja zwrotna 2000 zł Wynajem 1600 zł Czynsz z ogrzewaniem do spółdzielni około 540 zł ( w zalezności o ilości osób i ilości zgłoszonej wody) Prąd i gaz umowy na Najemcę.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł48,90 m² 5 725,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone na pierwszym piętrze kamienicy, w centrum Kłodzka. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z kuchnią i łazienki o łącznej powierzchni 48,90 m2.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł76 m² 5 644,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Klimatyczne mieszkanie o powierzchni ok. 76 m2, usytuowane w zadbanym, solidnym budynku. Lokal idealny dla dużej rodziny, osób szukających przestrzeni lub inwestorów. Opis nieruchomości :.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł84,85 m² 4 655,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie w samym sercu Kłodzka przy ul. Browarnej. Nieruchomość ma powierzchnię całkowitą 84,85m , powierzchnia użytkowa wynosi 71,50m. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Kłodzko

Kłodzko,dolnośląskie

740 000 zł114,10 m² 6 485,54 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe mieszkanie W kamienicy Z widokiem na twierdzę kłodzko cena: 740 000 zł nie pobieramy prowizji od strony kupującej! Oferujemy przestronne, stylowe mieszkanie o powierzchni 114,1.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł56 m² 25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od 29 maja Mieszkanie na wynajem Lokalizacja: kłodzko, ul. Czeska Powierzchnia:56 m.kw. Liczba pokoi: 2 Piętro: 2 z 3 Media: woda, prąd, gaz Czynsz: 1.400 zł + (350 zł czynsz do Wspólnoty.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Kłodzko

Kłodzko,dolnośląskie

380 000 zł49,13 m² 7 734,58 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż: mieszkanie o powierzchni 49,13 m , zlokalizowanego w bardzo dobrej części Kłodzka. Lokal znajduje się w zadbanym budynku, z dostępem do piwnicy.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł82 m² 7 927 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Opiekun oferty: katarzyna Flendrich nr Licencji pfrn 28425 tel:   Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę dwóch mieszkań w cenie jednego, zlokalizowanych bezpośrednio na Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

606 246 zł76,74 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Apartamenty Owcza Góra II 25 komfortowych mieszkań 25 78 m z balkonami, tarasami, ogródkami i miejscami parkingowymi! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą apartamentów w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Kłodzko,dolnośląskie

459 000 zł87,85 m² 5 224,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż rozkładowe mieszkanie o powierzchni 87,85 m , położone na 1 piętrze secesyjnej kamienicy w sercu Kłodzka, przy ul. Kościuszki. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł56 m² 44,64 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem Lokalizacja: kłodzko, ul. Letnia Powierzchnia: 56 m.kw. Liczba pokoi: 2 Piętro: 4 z 4 Media: woda, prąd Czynsz: 2500 zł Czynsz administracyjny: 610 zł Kaucja :3000zł Do.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł54,92 m² 6 281,86 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1924

Jeśli szukasz mieszkania dla siebie lub pod wynajem, z ogródkiem i dobrym dojazdem do centrum miasta, to ta oferta dedykowana jest właśnie dla Ciebie! [lokalizacja] Aleja Walecznych - lokal.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł85,80 m² 5 069,93 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż przestronne i zadbane mieszkanie w kłodzku przy ul. Łukasińskiego! Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze i ma powierzchnię 85,8 m . Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł75 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wgn Nieruchomości Kłodzko oferuje do wynajęcia mieszkanie w centrum Kłodzka z widokiem na ratusz oraz zabytkowa fontannę. Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni około 75 m2: jeden pokój.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł42,10 m² 45,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Rozkładowe mieszkanie położone w Centrum Kłodzka przy ulicy Kościelnej. Mieszkanie składa się z dużego pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz garderoby.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł51,30 m² 4 093,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 53,1 m , położone przy ul. Łukasińskiego, tuż przy rynku. Doskonała lokalizacja gwarantuje bliskość klimatycznych kafejek, sklepów.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Skośna

Kłodzko,dolnośląskie

235 000 zł32,94 m² 7 134,18 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39,81 m , położone na parterze budynku z 1939 roku przy ul. Skośnej w Kłodzku. Budynek znajduje się na dużej, ogrodzonej posesji.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł50,92 m² 8 248,23 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

3-pokojowe mieszkanie na parterze w spokojnej dzielnicy Kłodzka. Jego powierzchnia to 51 mkw, na które składa się kuchnia, pokój dzienny, 2 sypialnie, w tym jedna z garderobą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł93 m² 2 795,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż Kłodzko Najważniejsze atuty: przestronne dodatkowa powierzchnia użytkowa, możliwość zrobienia dodatkowego pokoju lub np. kotłowni idealne pod inwestycje Okolica: blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł85,20 m² 2 640,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Miejsce pod pracownię artystyczną z funkcją mieszkania - na sprzedaż. Wgn Nieruchomości Kłodzko prezentuje mieszkanie położone na najwyższej kondygnacji w historycznej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł59,60 m² 4 194,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupoziomowe mieszkanie z ogromnym potencjałem Kłodzko -59,6 m pierwsze zdjecia są wizualizacją lokal do kapitalnego remontu Szukasz mieszkania, które możesz urządzić całkowicie po swojemu.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł66,30 m² 4 826,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie w centrum Kłodzka zlokalizowane w pięknej kamienicy obok Twierdzy Na sprzedaż mieszkanie w centrum miasta o powierzchni 66,3 mkw zlokalizowane w zabytkowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

363 000 zł45,20 m² 8 030,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, przytulne mieszkanie położone w spokojnej części Kłodzka przy ul. Dąbrówki. Idealne dla osób szukających komfortu i funkcjonalności w świetnej lokalizacji.