dowolna

Luksusowe mieszkania Kłodzko - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

23 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kłodzko

Kłodzko,dolnośląskie

349 000 zł52 m² 6 763,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Prezentujemy Państwu atrakcyjne ,przestronne , nietuzinkowe, a przede wszystkim bezczynszowe mieszkanie w Kłodzku. Składające się z: * kuchni otwartej na salon, * sypialni, * łazienki wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Spółdzielcza

Kłodzko,dolnośląskie

399 000 zł64 m² 7 038,72 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedany. Kłodzko ul. Spółdzielcza. Mieszkanie o pow. 63,79 m kw. składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, wc, przedpokoju. Lokal z balkonem z ładnymi widokami położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kłodzko,dolnośląskie

355 000 zł105 m² 3 380,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie przy ul. Moniuszki w Kłodzku. Mieszkanie położone na 3 piętrze kamienicy. Kamienica po remoncie klatki schodowej wraz z wymianą okien, oraz kapitalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kłodzko

Kłodzko,dolnośląskie

369 000 zł68 m² 5 434,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie po remoncie w Kłodzku wraz z prywatnym miejscem parkingowym przynależnym do mieszkania. Mieszkanie jasne, dwustronne położone na drugim piętrze w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kłodzko

Kłodzko,dolnośląskie

399 000 zł49 m² 8 142,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa cena 399.000 Prezentujemy Państwu atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie w miejscowości Kłodzko. Łączna powierzchnia ok. 50m2. Składające się z: * sypialni *garderoby * kuchni wraz z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Letnia

Kłodzko,dolnośląskie

545 000 zł48 m² 11 432,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie położone na nowym osiedlu w Kłodzku, przy ulicy Letniej. Powierzchnia lokalu 47,67m2, na którą składa się: holl, salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Malczewskiego

Kłodzko,dolnośląskie

1 700 zł42 m² 40,65 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu na wynajem przestronne i słoneczne mieszkanie w Kłodzku, przy ulicy Malczewskiego. . Położone na pierwszym piętrze. Mieszkanie dwupokojowe, w pełni rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Letnia

Kłodzko,dolnośląskie

3 690 zł69 m² 53,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowe mieszkanie w Kłodzku przy ul. Letniej na wynajem Od 1 września dostępny będzie kompleksowo wyposażóny apartament o powierzchni ponad 69 m2. Wykończenie tej nieruchomości stoi na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kłodzko

Kłodzko,dolnośląskie

499 000 zł60 m² 8 316,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż gustownie urządzony apartament. Lokal wykończony jest w bardzo wysokim standardzie, z dbałością o każdy najmniejszy szczegół, spełni oczekiwania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Letnia

Kłodzko,dolnośląskie

735 000 zł69 m² 10 592,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujęluksusowe mieszkanie w Kłodzku na sprzedaż,które jest doskonałą propozycją zarówno dla rodzin pragnących komfortu i spokoju, jak i dla wymagających inwestorów, szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kłodzko

Kłodzko,dolnośląskie

340 000 zł78 m² 4 345,05 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż przestronne dwupokojowe mieszkanie w kamienicy, położonej na Wyspie Piasek w Kłodzku. Mieści się na pierwszym piętrze wielorodzinnej kamienicy, lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kłodzko

Kłodzko,dolnośląskie

340 000 zł50 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Uwaga niższa cena tylko do końca marca 2024 340.000ZŁ Prezentujemy Państwu na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w Kłodzku. Położone na czwartym piętrze, w bloku z windą. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Letnia

Kłodzko,dolnośląskie

455 000 zł48 m² 9 485,09 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie położone na nowym osiedlu w Kłodzku, przy ulicy Letniej. Powierzchnia lokalu 47,97m2, na którą składa się: holl, garderoba, łazienka, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kłodzko

Kłodzko,dolnośląskie

329 000 zł47 m² 6 933,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie w Kłodzku. Położone na czwartym piętrze, w bloku bez windy. Mieszkanie składa się z kuchni, salonu, sypialni, pokoju oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grunwaldzka

Kłodzko,dolnośląskie

345 000 zł68 m² 5 073,53 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż kompletnie wyposażone bezczynszowe mieszkanie po remoncie w Kłodzku. Miejsce parkingowe w cenie! Jasne, dwustronne mieszkanie położone na drugim piętrze w nowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kościelny

Kłodzko,dolnośląskie

480 000 zł92 m² 5 217,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1933

Mieszkanie zlokalizowane w kamienicy położonej na pl. Kościelnym w Kłodzku. Kamienica w ścisłym centrum miasta otoczona unikatowymi zabytkami miasta. Z okien wychodzących na trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kłodzko

Kłodzko,dolnośląskie

445 000 zł72 m² 6 188,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Do sprzedania piękny apartament wykończony w wysokim standardzie Wykończenie pod klucz ze współpracą z architektami wnętrz. Lokal ma 70 m2 i składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dąbrówki

Kłodzko,dolnośląskie

1 300 zł36 m² 36,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje po remoncie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wojska Polskiego

Kłodzko,dolnośląskie

1 500 zł35 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia umeblowana kawalerka na ul. Wojska Polskiego 14. Mieszkanie to 35m2 pokoju połączonego z częścią kuchenno-jadalną, przedpokój oraz łazienka. Mieszkanie po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Myśliwska

Kłodzko,dolnośląskie

539 000 zł83 m² 6 524,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Atrakcyjne, dwupoziomowe mieszkanie na przedmieściach Kłodzka. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja cicha i spokojna okolica w pełni wykończony lokal Nieruchomość złożona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasińskiego

Kłodzko,dolnośląskie

479 000 zł54 m² 8 870,37 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Dzień dobry, przedstawiamy Państwu 3-pokojowe przytulne mieszkanie, w nowoczesnej kreacji po całkowitym remoncie, pachnące nowością i świeżością. Wszystko w mieszkaniu jest nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kłodzko

Kłodzko,dolnośląskie

370 000 zł52 m² 7 115,38 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Prezentujemy Państwu na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w zadbanym poniemieckim budynku. Położone na parterze, o powierzchni około 52m2 w Kłodzku. Zlokalizowane w jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojciecha

Kłodzko,dolnośląskie

285 000 zł36 m² 7 916,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36m2 w Kłodzku. Położone na trzecim piętrze, czteropiętrowego bloku. Zlokalizowane na spokojnym, cichym oraz kameralnym osiedlu, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią Kłodzko

Kłodzko,dolnośląskie

179 000 zł27 m² 6 629,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o łącznej powierzchni 27m2. Położone na górze(3 piętro) wielorodzinnej zabytkowej kamienicy w Kłodzku. Zlokalizowana na obrzeżach miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zamiejska

Kłodzko,dolnośląskie

330 000 zł57 m² 5 804 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Do sprzedania jasne ,doświetlone, komfortowo urządzone, gotowe do zamieszkania 57-metrowe mieszkanie w Kłodzku na ul. Zamiejskiej. Do mieszkania przynależy naziemne miejsce postojowe na parkingu przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bolesława Chrobrego

Kłodzko,dolnośląskie

590 000 zł113 m² 5 230,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1800

Duże, przestronne mieszkanie w centrum, czeka na nowego właściciela. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń w pełni wykończony lokal Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kłodzko

Kłodzko,dolnośląskie

239 000 zł37 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nowa niższa cena tylko 239.000zł TYLKO TERAZ Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37m2 w Kłodzku. Położone na trzecim piętrze, czteropiętrowego bloku. Zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Kłodzko,dolnośląskie

479 000 zł94 m² 5 097,91 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1908

Mieszkanie w Kłodzku przy ul. Kościuszki, 94 mkw, po generalnym remoncie w 2016r. drugie piętro Główne atuty nieruchomości: rozkład pomieszczeń w pełni wykończony lokal po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rodzinna

Kłodzko,dolnośląskie

345 000 zł51 m² 6 764,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przedstawiamy Państwu piękne, słoneczne mieszkanie w bloku w miejscowości Kłodzko, składające się w trzech pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz dużego balkonu. Mieszkanie zadbane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kłodzko,dolnośląskie

299 000 zł49 m² 6 102,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe, zlokalizowane w Kłodzku, przy ulicy Łukasińskiego., którego powierzchnia wynosi 45,5m2. Odrestaurowana kamienica o niepowtarzalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Malczewskiego

Kłodzko,dolnośląskie

1 m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Wynajmę mieszkanie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Korfantego

Kłodzko,dolnośląskie

180 000 zł58 m² 3 103,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Mieszkanie znajduje sie w pięknej kamienicy , jest po kapitalnym remoncie , nowa elektryka , hydraulika , okna. Piękne odrestaurowana stolarka , drewniane podłogi , ramy i drzwi. Odrestaurowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Bolesława Chrobrego

Kłodzko,dolnośląskie

300 000 zł100 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam eleganckie, duże i przestronne mieszkanie - 100m2 Budynek znajduje się w rynku Kłodzka przy pl. Chrobrego jednak wszystkie okna mieszkania skierowane są na stronę południową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią Kłodzko

Kłodzko,dolnośląskie

80 000 zł27 m² 2 962,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Luksusowa kawalerka po generalnym remoncie wykończona materiałami wysokiej klasy w Ołdrzychowicach kłodzkich (ok. 10 km od Kłodzka). Świetnie położona, blisko szkoły, sklepy, przystanek pks.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij