dowolna

Mieszkania w centrum Kłodzko - Oferty sprzedaży i najmu

42 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

42 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kłodzko

Kłodzko,dolnośląskie

149 000 zł76 m² 1 960,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedne. Atrakcyjne, przestrzenne mieszkanie w centrum Kłodzka na wysokim poddaszu wraz z piwnicą, komórką lokatorską oraz strychem o pow. użytkowej 75,50 m kw., pow. całkowitej 84.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kłodzko

Kłodzko,dolnośląskie

249 000 zł102 m² 2 441,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kłodzko - atrakcyjny lokal mieszkalny o pow. 102 m kw. w centrum miasta z dobrą lokalizacją na prowadzenie działalności gospodarczej o charakterze biurowym (kancelaria prawna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okrzei

Kłodzko,dolnośląskie

175 000 zł48 m² 3 645,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48 m2 na ul. Okrzei 26a w Kłodzku. Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie własnościowe, usytuowane w bloku na parterze, w jednej ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kłodzko

Kłodzko,dolnośląskie

119 000 zł46 m² 2 586,96 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kłodzko. Bezczynszowe mieszkanie w centrum miasta. Lokal składa się z 3 pokoi, małej kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Jest częścią samodzielnego budynku. Ogrzewanie centralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Morcinka

Kłodzko,dolnośląskie

990 zł47 m² 21,06 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ciche słoneczne mieszkanie w bardzo wysokim standardzie wykończenia, położone w terenie zielonym, w pobliżu centrum nad Młynówką na skarpie. Bardzo wysoki parter. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spółdzielcza

Kłodzko,dolnośląskie

169 000 zł51 m² 3 340,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładne, rozkładowe mieszkanie własnościowe, po remoncie. 2 piętro. Duży, jasny salon z nowym oknem oraz wyjściem na balkon (drzwi z opcją uchylenia). Na podłodze panele. Piękny widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Kłodzko

Kłodzko,dolnośląskie

79 000 zł24 m² 3 291,67 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kłodzko. Kawalerka o pow. ok 24m2 położona na 4 piętrze czteropiętrowego budynku. Składa się z pokoju z aneksem kuchennym oraz łazienki (prysznic, wc, umywalka). Na podłogach kafle,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kłodzko

Kłodzko,dolnośląskie

590 zł38 m² 15,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

wynajmę umeblowane mieszkanie ,duża kuchnia , duży pokój ,łazienka z prysznicem , mieszkanie jasne, centralne ogrzewanie, blisko centrum handlowe za wynajem 600 zł (w tym C.O.) + liczniki wg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Okrzei

Kłodzko,dolnośląskie

240 000 zł97 m² 2 474,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania mieszkanie 4-pokojowe w centrum miasta. Powierzchnia 97 m2, wysokość: 2,75 m. Powierzchnia 4 pokoi: - 19,98 m2, - 22,75 m2, - 19,38 m2, - 6,25 m2, przedpokój: 14 m2 Łazienka: 3,60 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kłodzko

Kłodzko,dolnośląskie

134 000 zł94 m² 1 425,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kłodzko. Ustawne mieszkanie o pow. 94m2 składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, garderoby + 2 balkony. Ogrzewanie gazowe własne. Niewielkie opłaty miesięczne ok 185zł. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szkolna

Kłodzko,dolnośląskie

140 120 zł45 m² 3 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły: rynek: wtórny Cena: 140120 pln * do negocjacji! Cena za m2: 3100 pln/m2 Powierzchnia mieszkalna: 45,20 m2 Liczba pokoi: 2 Piętro: 3 Typ budynku: blok Liczba pięter: 3 + strych użytkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Połabska

Kłodzko,dolnośląskie

1 300 zł90 m² 14,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia na mieszkanie lub biuro, i piętro, 3 pokoje, 90m2, po generalnym remoncie, dostępne od zaraz. Czynsz jest wliczony w cene, wiec dodatkowe koszty to prad, woda i gaz. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bohaterów Getta

Kłodzko,dolnośląskie

240 000 zł88 m² 2 717,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kłodzko. Duże i przestronne mieszkanie w starym budownictwie w centrum miasta, budynek znajdujący się w podwórzu z dala od ulicy; pow. 88,33 m2, i p., 3 pokoje, duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Malczewskiego

Kłodzko,dolnośląskie

1 100 zł56 m² 19,64 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzy pokojowe, jasne, kompletnie umeblowane mieszkanie na parterze z balkonem do wynajecia w Klodzku. Spokojne, zadbane osiedle, blisko centrum miasta, sklepow, szkol, dworca pkp i pks oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morcinka

Kłodzko,dolnośląskie

180 000 zł47 m² 3 829,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe, w pełni rozkładowe, o powierzchnki 47m2 położone niedaleko centrum Kłodzka, wszędzie jest bardzo blisko (szkoły, przedszkola, sklepy, lekarz, apteki, stadion),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Malczewskiego

Kłodzko,dolnośląskie

138 000 zł42 m² 3 293,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie własnościowe w centrum Kłodzka, w bloku na 1 piętrze, pow. 41,90 m2, dwa pokoje, przedpokój, osobna kuchnia, łazienka, balkon. Nieruchomością zarządza wspólnota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Wyspiańskiego

Kłodzko,dolnośląskie

69 000 zł42 m² 1 642,86 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny bezczynszowy zlokalizowany przy głównej drodze nr 33. Wyjazd w kierunku na Bystrzycę Kłodzką - 1800 m od centrum Kłodzka, ronda, ul. Mickiewicza, drogi nr 46. 300 m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Okrzei

Kłodzko,dolnośląskie

1 200 zł97 m² 12,37 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia mieszkanie 4-pokojowe w centrum miasta. Powierzchnia 97 m2, wysokość: 2,75 m. Powierzchnia pokoi: - 19,98 m2, - 22,75 m2, - 19,38 m2, - 6,25 m2, przedpokój: 14 m2 Łazienka: 3,60 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kłodzko

Kłodzko,dolnośląskie

350 000 zł148 m² 2 364,86 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania piękne mieszkanie - apartament w odrestaurowanej kamienicy w samym centrum Kłodzka. Mieszkanie na wysokim parterze, bezpieczne i przestronne po kapitalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasińskiego

Kłodzko,dolnośląskie

800 zł52 m² 15,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajme mieszkanie dwupokojowe w klodzku na ul.Krasinskiego lub sprzedam- drugie pietro. Na czas nieokreslony. OD zaraz Blisko dzialki ogrodowe, okolica bardzo spokojna, blisko do centrum miasta, pkp.PKS.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kościelny

Kłodzko,dolnośląskie

220 000 zł85 m² 2 588,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Własnościowe mieszkanie z dobrą lokalizacją w Centrum. 3 duże pokoje, jasna kuchnia, duża piwnica. Ogrzewanie piecowe i elektryczne (druga taryfa). Możliwość zainstalowania ogrzewania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kłodzko

Kłodzko,dolnośląskie

600 zł46 m² 0,13 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

wynaime mieszkanie w klodzku 2 pokoje kuchnia kabina prysznicowa piwnica strych blisko do centrum klodzka ogrzewanie gazowe w mieszkaniu iest tel.kablowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Moniuszki

Kłodzko,dolnośląskie

190 000 zł87 m² 2 183,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 87 m2 w Kłodzku. Parter, 3 pokoje (19m2;16m2;12m2)+ 1 maly z osobnym wejściem(8m2), kuchnia, łazienka, przedpokój i garderoba. Na podłogach panele i kafle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Myśliwska

Kłodzko,dolnośląskie

1 200 zł64 m² 18,75 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Posiadam do wynajęcia mieszkanie znajdujące się na parterze domu wielorodzinnego W bardzo spokojnej dzielnicy. Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie W pełni wyposażone O wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Kłodzko

Kłodzko,dolnośląskie

245 000 zł72 m² 3 402,78 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Piękne mieszkanie w centrum miasta, a zarazem w zaciszu - z osobnym wejściem na parterze kamienicy z cegły. Ogród, ogrodzona posesja, praktycznie w większości użytkowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Grottgera

Kłodzko,dolnośląskie

245 000 zł70 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż mieszkania z całym wyposażeniem w świetnej lokalizacji, w centrum zabytkowego Kłodzka. Wyjście bezpośrednio na deptak z ławkami i ozdobnym klombem, wokół lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czeska

Kłodzko,dolnośląskie

190 000 zł64 m² 2 968 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam! Pilnie sprzedam mieszkanie położone na 3 piętrze w kamienicy w centrum miasta. Nieruchomość wyposażona jest w instalację elektryczną, wodno-kanalizacyjna, gazową. Stan budynku.