Mieszkanie Kościelniki, ul. Zimowa
Zimowa, Kościelniki, Kłodzko, dolnośląskie
- 575 406 zł
- 73,77 m²
- 7 800 zł/m²
Biuro Sprzedaży Skomar
Skontaktuj się
Mieszkanie Kościelniki, ul. Zimowa
Zimowa, Kościelniki, Kłodzko, dolnośląskie
zaktualizowane:
5 stycznia 2026
Mieszkanie Kościelniki, ul. Zimowa
Inwestycja: Osiedle Wiosenne ul. Zimowa/Letnia
Zaktualizowane: 5 stycznia 2026
575 406 zł 73,77 m² 7 800 zł/m²
I kwartał 2027
1/6
4
garaż
deweloperski
Zobacz na mapie
Termin realizacji:
I kwartał 2027Piętro:
1/6Liczba pokoi:
4Miejsce postojowe:
garażStan mieszkania:
deweloperskiSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 575 406 zł (7 800 zł/m²)
- Termin realizacji: I kwartał 2027
- Status oferty: dostępne
- Rynek: pierwotny (oferta dewelopera)
- Charakterystyka mieszkania: 73,77 m², 4 pokoje, 1 łazienka; stan: deweloperski
- Budynek: blok mieszkalny
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 1/6, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon (11,3 m²)
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Miejsce/a postojowe: w garażu wielostanowiskowym; garaż w bryle budynku, winda z poziomu garażu
naziemne
- Źródło: oferta dewelopera: Skomar Developer, zaktualizowane: 05.01.2026
- sygnatura ogłoszenia: A1_3
Lokalizacja
- Inwestycja: Osiedle Wiosenne ul. Zimowa/Letnia
- Adres: Zimowa, Kościelniki, Kłodzko, dolnośląskie
- Otoczenie: teren wiejski, obrzeża miasta, osiedle bloków mieszkalnych, tereny zielone i rekreacyjne
- Na terenie inwestycji: plac zabaw, parking dla gości, wózkownia, rowerownia, tereny zielone
- W pobliżu przedszkole, szkoła podstawowa, szkoła średnia, uczelnia wyższa, biblioteka, teatr, restauracja, kawiarnia, pub, fitness, siłownia, basen, tenis, boisko, apteka, przychodnia, przystanek autobusowy, supermarket, centrum handlowe, posterunek policji, bankomat, stacja benzynowa, kościół, poczta, bank, park, plac zabaw, łąka
Opis nieruchomości
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki, WC i balkonu. (...)

Inwestycja realizowana przez:
Skomar Developer
Biuro Sprzedaży Skomar
Kolejowa 20/3
Bardo 57-256
| MieszkanieH1_10 | 71,69 m² | 7 400 zł/m² | 1/6 | 4 | 530 506 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| H1_10 |
| MieszkanieH1_11 | 69,31 m² | 7 300 zł/m² | 1/6 | 4 | 505 963 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| H1_11 |
| MieszkanieH2_1 | 70,83 m² | 7 400 zł/m² | 2/6 | 3 | 524 142 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| H2_1 |
| MieszkanieH4_1 | 70,28 m² | 7 600 zł/m² | 4/6 | 3 | 534 128 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| H4_1 |
| MieszkanieH4_8 | 68,51 m² | 7 900 zł/m² | 4/6 | 3 | 541 229 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| H4_8 |
| MieszkanieH4_11 | 69,37 m² | 7 600 zł/m² | 4/6 | 4 | 527 212 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| H4_11 |
| MieszkanieH5_5 | 49,42 m² | 9 100 zł/m² | 5/6 | 2 | 449 722 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| H5_5 |
| MieszkanieA1_9 | 43,90 m² | 9 000 zł/m² | 1/6 | 2 | 395 100 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| A1_9 |
| Lokal użytkowyA0_7 | 50,42 m² | 10 455 zł/m² | parter/6 | 527 141 zł |
| Lokal użytkowy | ||||
|
||||
| A0_7 |
| Lokal użytkowyA0_6 | 99,24 m² | 9 717 zł/m² | parter/6 | 964 315 zł |
| Lokal użytkowy | ||||
|
||||
| A0_6 |
Biuro Sprzedaży Skomar
600 700...
600 700 650