dowolna

Mieszkania na sprzedaż Kłodzko - Oferty „sprzedam mieszkanie”

62 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

62 ogłoszenia

185 000 zł38,90 m² 4 755,78 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie na sprzedaż Lokalizacja: kłodzko, ul. Żeromskiego Powierzchnia: 38,9 m.kw. Liczba pokoi: 2 Piętro: 1 z 1 Media: woda, prąd, gaz, ogrzewanie i ciepła woda - piec gazowy Czynsz:.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł67,52 m² 6 516,59 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomości w Kotlinie prezentują mieszkanie do wykończenia w kamienicy Kłodzko, ul. Łukasińskiego. To świetna propozycja dla osób, które chcą urządzić wnętrze według własnych.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Kłodzko

Kłodzko,dolnośląskie

380 000 zł49,13 m² 7 734,58 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż: mieszkanie o powierzchni 49,13 m , zlokalizowanego w bardzo dobrej części Kłodzka. Lokal znajduje się w zadbanym budynku, z dostępem do piwnicy.

Szczegóły ogłoszenia

999 999 zł123,90 m² 8 071 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Opiekun oferty: katarzyna Flendrich Nr Licencji pfrn Nr 28425 tel.   Przedstawiam Państwu przestronny apartament na sprzedaż, zlokalizowany w samym sercu Kłodzka, na Rynku. Ta elegancka.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

350 000 zł58,50 m² 5 982,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 58,5m2 znajdujące się w miejscowości Kłodzko województwo dolnośląskie. Dodatkowo! Udziały w budynku gospodarczym, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł50,92 m² 8 248,23 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

3-pokojowe mieszkanie na parterze w spokojnej dzielnicy Kłodzka. Jego powierzchnia to 51 mkw, na które składa się kuchnia, pokój dzienny, 2 sypialnie, w tym jedna z garderobą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Kłodzko,dolnośląskie

459 000 zł87,85 m² 5 224,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż rozkładowe mieszkanie o powierzchni 87,85 m , położone na 1 piętrze secesyjnej kamienicy w sercu Kłodzka, przy ul. Kościuszki. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Korczaka

Kłodzko,dolnośląskie

179 000 zł37 m² 4 837,84 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w Kłodzku ul. Korczaka. Budynek nie był zalany. Mieszkanie o pow. 37 m kw. składające się z jednego pokoju, kuchni, łazienki. Lokal położony na.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł60 m² 4 166,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Nieruchomości w Kotlinie prezentują wyjątkową ofertę dwóch mieszkań lub jednego dużego lokalu, zlokalizowanego w centrum Kłodzka przy ul. Traugutta. To doskonała propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł77,60 m² 5 412,37 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1907

Prezentujemy na sprzedaż komfortowe, jasne i przestronne 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się w doskonalej lokalizacji - przy ul. Łużyckiej w centrum Kłodzka Z uwagi na rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł56 m² 4 446,43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1817

Mieszkanie 56 m na sprzedaż ul. Wielisławska, kłodzko | blisko Polanicy-Zdroju Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie (2022 r.), położone na obrzeżach Kłodzko przy ul. Wielisławskiej.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł45 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomości w Kotlinie prezentują wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie po remoncie, zlokalizowane przy ul. Wyspiańskiego w Kłodzku. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania, nie wymaga żadnych.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł64,10 m² 9 282,37 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gotowe do Wprowadzenia! Słoneczne 3-pokojowe Mieszkanie z Balkonem - Kłodzko, ul. Spółdzielcza Szukasz idealnego mieszkania dla rodziny, które łączy komfort, przestrzeń i doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł73,40 m² 5 722,07 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomości w Kotlinie prezentują przestronne mieszkanie z dużym tarasem/balkonem, zlokalizowane w centrum Kłodzka, przy ul. Witosa. To doskonała propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Kłodzko

Kłodzko,dolnośląskie

379 000 zł56,59 m² 6 697,30 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie w Kłodzku położone na pierwszym piętrze. Lokal bezczynszowy, po remoncie. Powierzchnia mieszkania wynosi : 56,59 Nieruchomość składa się z :.

Szczegóły ogłoszenia

599 999 zł83,40 m² 7 194,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w zabytkowej kamienicy zlokalizowanej w samym sercu Kłodzka. Lokal przeszedł generalny remont i jest gotowy do wprowadzenia. Opis lokalu Wysokie sufity,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Skośna

Kłodzko,dolnośląskie

235 000 zł32,94 m² 7 134,18 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39,81 m , położone na parterze budynku z 1939 roku przy ul. Skośnej w Kłodzku. Budynek znajduje się na dużej, ogrodzonej posesji.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł85,80 m² 5 069,93 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż przestronne i zadbane mieszkanie w kłodzku przy ul. Łukasińskiego! Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze i ma powierzchnię 85,8 m . Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł76 m² 5 644,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Klimatyczne mieszkanie o powierzchni ok. 76 m2, usytuowane w zadbanym, solidnym budynku. Lokal idealny dla dużej rodziny, osób szukających przestrzeni lub inwestorów. Opis nieruchomości :.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł82 m² 7 927 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Opiekun oferty: katarzyna Flendrich nr Licencji pfrn 28425 tel:   Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę dwóch mieszkań w cenie jednego, zlokalizowanych bezpośrednio na Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł48,90 m² 5 725,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone na pierwszym piętrze kamienicy, w centrum Kłodzka. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z kuchnią i łazienki o łącznej powierzchni 48,90 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Morcinka

Owcza Góra,Kłodzko

160 000 zł32 m² 4 959,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie - kawalerka blisko centrum miasta - na sprzedaż. Wgn Nieruchomości Kłodzko prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 32,26 m2 znajdujące się na trzecim piętrze w budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dąbrówki

Kłodzko,dolnośląskie

320 000 zł46 m² 6 956,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kłodzko, ul. Dąbrówki - blok 2/23, 4 piętro. Powierzchnia - 46 m2 (3 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój, loggia) + piwnica 3,7 m2 Pełna własność, czysta księga wieczysta Mieszkanie słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kłodzko

Kłodzko,dolnośląskie

212 000 zł31 m² 6 794,87 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy państwu na sprzedaż mieszkanie W kłodzku : Najważniejsze atuty: mieszkanie przeszło kapitalny remont gotowe do zamieszkania spokojna okolica Mieszkanie znajduje się w doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okrzei

Kłodzko,dolnośląskie

299 000 zł48 m² 6 229,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedane. Kłodzko ul. Okrzei. Na sprzedaż mieszkanie w bloku położone na trzecim piętrze w atrakcyjnej lokalizacji w Kłodzku. Nieruchomość składa się z 3 pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okrzei

Kłodzko,dolnośląskie

275 000 zł35 m² 7 812,50 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedane. Kłodzko ul. Okrzei. Atrakcyjne mieszkanie w doskonałej lokalizacji. Mieszkanie o pow. 35,20 m kw. położone na drugim piętrze. Nieruchomość składa się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrówki

im. Dąbrówki,Kłodzko

325 000 zł47 m² 6 849,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne 2 pokoje w sercu Kłodzka ul. Dąbrówki Szukasz mieszkania, w którym wszystko masz pod ręką? Prezentujemy ustawny lokal mieszkalny o powierzchni 47,45 m , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kłodzko,dolnośląskie

199 000 zł40 m² 5 006,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okolice Kłodzka. Mieszkanie Z ogródkiem. Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o pow 38,75 m2 położone w cichej i spokojnej okolicy. Nieruchomość składa się z 2 pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łużycka

Przedmieście Nyskie,Kłodzko

439 000 zł78 m² 5 657,22 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1907

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stwosza

Stare Miasto,Kłodzko

295 000 zł48 m² 6 184,49 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie w centrum Kłodzka z widokiem na most gotycki ul. Wita Stwosza. Jest to idealna inwestycja pod najem krótko lub długoterminowy! Kłodzko jest świetną bazą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Walecznych

Kłodzko,dolnośląskie

459 000 zł70 m² 6 547,79 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedane. Kłodzko ul. Walecznych. 1/2 budynku (willi) Z garażami I ogrodem. Na sprzedaż mieszkanie o pow. 70,1 m kw. położone na parterze (1/2 willi - budynek dwurodzinny). Wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Kłodzko

Przedmieście Nyskie,Kłodzko

429 000 zł76 m² 5 644,74 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Spółdzielcza

Kłodzko,dolnośląskie

595 000 zł64 m² 9 282,37 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kłodzko

Przedmieście za Zieloną Bramą,Kłodzko

429 000 zł40 m² 10 645,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż nowoczesny, dwupoziomowy apartament o powierzchni 40,3 m , położony w prestiżowej inwestycji Apartamenty Old Town. Mieszkanie całkowicie nowe, nigdy niezamieszkałe, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łużycka

Przedmieście Nyskie,Kłodzko

449 000 zł78 m² 5 786,08 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1907

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kłodzko

Stare Miasto,Kłodzko

349 999 zł98 m² 3 556,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania atrakcyjne mieszkanie tuż przy samym rynku w Kłodzku. Lokal mieszkalny mieści się na 3 piętrze w odrestaurowanej kamiennicy znajdujący się przy zabytkowej Twierdzy Kłodzkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kłodzko

Stare Miasto,Kłodzko

599 999 zł83 m² 7 194,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojciecha

Kłodzko,dolnośląskie

329 000 zł44 m² 7 545,87 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedane. Kłodzko ul. Wojciecha. Atrakcyjne mieszkanie w bloku o pow. 43,6 m kw. położone na pierwszym piętrze. Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szarego

Przedmieście za Zieloną Bramą,Kłodzko

315 000 zł53 m² 5 932,20 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Prezentujemy Państwu na sprzedaż rozkładowe i funkcjonalne mieszkanie w centrum Kłodzka - ul. Floriana Szarego. Nieruchomość o powierzchni 53,10m2 znajduje się na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasińskiego

Kłodzko,dolnośląskie

299 000 zł53 m² 5 662,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kłodzko ul. Krasińksiego. Mieszkanie w bloku położone na drugim piętrze o 52,8 m kw. Lokal składa się 3 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju, loggi. Ogrzewanie centralne - miejskie.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij