dowolna

Nieruchomości Kłodzko - Oferty wynajmu nieruchomości

32 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

32 ogłoszenia

3 000 zł69 m² 43,48 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem | kłodzko | ul. Letnia Nowoczesne, gustownie urządzone i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 69,39 m czeka na nowych najemców. * 3 pokoje * oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od 29 maja Mieszkanie na wynajem Lokalizacja: kłodzko, ul. Czeska Powierzchnia:56 m.kw. Liczba pokoi: 2 Piętro: 2 z 3 Media: woda, prąd, gaz Czynsz: 1.400 zł + (350 zł czynsz do Wspólnoty.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: kłodzko, ul. Pl. Chrobrego powierzchnia: 59 m.kw. Liczba pokoi: 2 piętro: 3 z 3 media: prąd, gaz , woda czynsz: 1700 zł( odstępne) plus 157 zł wspólnota kaucja: 1500 zł opis:.

Szczegóły ogłoszenia

29,66 zł/m²118 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal na wynajem Lokalizacja: kłodzko, ul. Lutycka Powierzchnia: 118 m.kw. Piętro: 0 z 3 Przeznaczenie: usługowo-biurowe Media: woda, prąd, czynsz: 5000 zł (do negocjacji) Opis: do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Prezentujemy Państwu do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 68,6 m , położony w samym sercu Kłodzka, przy Placu Władysława Jagiełły, bezpośrednio przy głównej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 50 m , położone w wyjątkowej lokalizacji tuż przy Twierdza Kłodzko. Nieruchomość znajduje się na 1. piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł44,05 m² 45,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem lokalizacja: kłodzko, ul. Dąbrówki powierzchnia: 44,05 m.kw. Liczba pokoi: 2 piętro: 2 z 4 media: woda, prąd, gaz, co miejskie czynsz: 2000 zł czynsz administracyjny: 572 zł.

Szczegóły ogłoszenia

72,46 zł/m²138 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Prezentujemy Państwu lokal użytkowy do wynajęcia w świetnej lokalizacji w Kłodzku. Lokal o powierzchni 138m2 znajduje się na parterze pięknej, secesyjnej kamienicy przy skrzyżowaniu ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł71,54 m² 33,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nieruchomości w Kotlinie prezentują przestronne, komfortowe mieszkanie na wynajem, zlokalizowane w spokojnej części Kłodzka przy ul. Myśliwskiej. To idealna propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

25,27 zł/m²85 m² 2 148 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajmu lokalu handlowo-usługowy usytuowanego na parterze budynku dworca kolejowego Kłodzko Główne. Lokal posiada.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal na wynajem Lokalizacja: kłodzko, ul. Okrzei Powierzchnia: 50,8 m.kw. Piętro: 1 z 3 Przeznaczenie: biurowe, media: prąd, woda, kanalizacja, ogrzewanie, klimatyzacja Czynsz: 1 800 zł netto Opis:.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł75 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wgn Nieruchomości Kłodzko oferuje do wynajęcia mieszkanie w centrum Kłodzka z widokiem na ratusz oraz zabytkowa fontannę. Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni około 75 m2: jeden pokój.

Szczegóły ogłoszenia

7,01 zł/m²207 m² 1 452 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowanie Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia lokale w budynku biurowo-mieszkalnym w Kłodzku przy ul. Łużyckiej 7. Powierzchnia przeznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł300 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:500 m²

W przemysłowej dzielnicy Kłodzka, z własnym parkingiem. Obiekt składający się z hali wysokiego składowania (6m wysokości) o powierzchni 240 m2 oraz pomieszczeń biurowych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulna kawalerka o powierzchni 26,30 m zlokalizowana w Kłodzku przy ul. Dunikowskiego na 4 piętrze. Mieszkanie jest funkcjonalne i idealne dla jednej osoby lub pary.

Szczegóły ogłoszenia

10,02 zł/m²207 m² 2 074 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł28,44 m² 59,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem Lokalizacja: kłodzko, ul. Czeska Powierzchnia: 28,44m.kw. Liczba pokoi: 2 Piętro: 0 z 3 Media: woda, prąd, czynsz: 1700 zł Czynsz administracyjny: 90,42 zł Kaucja: 1700 zł.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu do wynajęcia wyremontowane mieszkanie przy ul. Okrzei w Kłodzku. Nieruchomość o powierzchni około 45m2 znajduje się na parterze budynku, a w jej skład wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

25,09 zł/m²78 m² 1 957 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajmu lokalu użytkowego usytuowanego na parterze budynku dworca kolejowego Kłodzko Główne. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Prezentujemy Państwu do wynajęcia kultowy lokal w Kłodzku przy ul. Grottgera, który czeka na swojego pierwszego najemcę! Nieruchomość o powierzchni ok. 80m2 składa się z: głównej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal na wynajem Lokalizacja: kłodzko, ul. Okrzei Powierzchnia: 93,30 m.kw. Piętro: 1 z 1 Przeznaczenie: biurowe Media: prąd, woda, kanalizacja, ogrzewanie wspólne Czynsz: 3 500 zł netto Opis: do.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 zł43 m² 54,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament nr 11 Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na 2 piętrze budynku z windą w Kłodzku przy ulicy Kościuszki, z pięknym widokiem na miasto. Apartament wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem Lokalizacja: kłodzko, ul. Spółdzielcza Powierzchnia: 35 m.kw. Liczba pokoi: 1 Piętro: 2 z 10 Media: co miejskie, woda, prąd, gaz Czynsz administracyjny: 578 zł Czynsz : 1600.

Szczegóły ogłoszenia

14,02 zł/m²174 m² 2 439 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowanie Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia lokalu o łącznej pow.174,27 m2 na I piętrze składającego się z sali obsług 72,25 m2;.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem Lokalizacja: kłodzko, ul. Krasińskiego Powierzchnia: 31,10 m.kw. Liczba pokoi: 2 Piętro: 1 z 2 Media: co miejskie, woda, prąd, woda Czynsz najmu: 1800 zł Czynsz: 476 zł.

Szczegóły ogłoszenia

25,16 zł/m²75 m² 1 887 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajmu lokalu użytkowego usytuowanego na parterze budynku dworca kolejowego Kłodzko Główne. Lokal w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

31,25 zł/m²160 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia duży lokal użytkowy w centrum miasta Kłodzko przy ul. Armii Krajowej w Rynku. Lokal o powierzchni 160m2 składa się z dwóch poziomów parter i 1 piętro. Wygodna.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł42,10 m² 45,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Rozkładowe mieszkanie położone w Centrum Kłodzka przy ulicy Kościelnej. Mieszkanie składa się z dużego pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz garderoby.

Szczegóły ogłoszenia

71,68 zł/m²146,48 m² 10 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal na wynajem Lokalizacja: kłodzko, ul. Letnia Powierzchnia: 146,48 m.kw. Piętro: 0 z 5 Przeznaczenie: handlowo/usługowe, medyczne, biurowe, gastronomiczne Media: prąd, woda, ogrzewanie miejskie,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal na wynajem Lokalizacja: kłodzko, ul. Okrzei Powierzchnia: 125,9 m.kw. Piętro: 1 z 2 Przeznaczenie: biurowe, usługowe Media: prąd, woda, kanalizacja Czynsz: 4 800 zł netto Opis: do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem Lokalizacja: kłodzko, ul. Letnia Powierzchnia: 56 m.kw. Liczba pokoi: 2 Piętro: 4 z 4 Media: woda, prąd Czynsz: 2500 zł Czynsz administracyjny: 610 zł Kaucja :3000zł Do.

Szczegóły ogłoszenia

10,02 zł/m²207 m² 2 074 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

67,62 zł/m²18 m² 1 251 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowy do wynajęcia - Kłodzko wgn Nieruchomości oferuje do wynajęcia lokal o powierzchni 18,5 m2, znajdujący się na piętrze biurowca przy ul. Malczewskiego w Kłodzku. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dunikowskiego

Kłodzko,dolnośląskie

1 000 zł34 m² 29,41 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Idealna lokalizacja, wszędzie blisko, dostępne bez auta: szkoły i przedszkola, plac zabaw, dworce pkp i pks, banki, poczta oraz inne urzędy i instytucje miejskie i powiatowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Krasińskiego

Kłodzko,dolnośląskie

1 300 zł26 m² 50,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia ładne, słoneczne mieszkanie w bloku przy ulicy Krasińskiego w Kłodzku. Mieszkanie położone na trzecim piętrze składające się z jednego pokoju, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zamiejska

Jurandów,Kłodzko

1 700 zł43 m² 39,72 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie w spokojnej okolicy Kłodzka, ul. Zamiejska. Nieruchomość o powierzchni ok. 50m2 znajduje się na 2 piętrze niskiego bloku, a w jej skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Łukasińskiego

Kłodzko,dolnośląskie

51,02 zł/m²49 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Loft/ sklep/ studio na wynajem przy Kłodzkiej starówce. Dwa pomieszczenia, jedno wystawowe (25m2), drugie (20m2) do pracy lub mieszkania, łazienka (5m2) i aneks kuchenny, ogrzewanie podłowowe, alarm,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

68 zł/m²16 m² 1 122 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowy do wynajęcia - Kłodzko wgn Nieruchomości oferuje do wynajęcia lokal o powierzchni 16,5 m2, znajdujący się na parterze biurowca przy ul. Malczewskiego w Kłodzku. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rodzinna

im. Leona Kruczkowskiego,Kłodzko

1 400 zł42 m² 33,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie w bloku na osiedlu im. Leona Kruczkowskiego w Kłodzku. Mieszkanie położone na trzecim piętrze, składające się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Grunwaldzka

Kłodzko,dolnośląskie

25 000 zł574 m² 43,55 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:-

Opiekun oferty: tel. Do wynajęcia 574m2 hali handlowo-magazynowej, z osobnym wejściem. Możliwe jest dostosowanie wnętrza pod wykonywaną działalność. Cena wynajmu m/c: 50 zł netto/ m2 + opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dąbrówki

im. Dąbrówki,Kłodzko

1 500 zł45 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia słoneczne, dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Dąbrówki. Mieszkanie ma powierzchnię 45.01 m2 i położone jest na III piętrze w IV piętrowym bloku. Znakomita lokalizacja: 10 minut.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij